Na rok szkolny 2021/2022

zapraszamy kandydatów od 14. do 23. roku życia

Aby wziąć udział w rekrutacji należy złożyć:

1. wniosek o przyjęcie do szkoły,

2. zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w szkole muzycznej,

3. potwierdzenie dokonania opłaty za egzamin wstępny - jednorazowo 50 zł na konto: Akademia Talentów Sp. z o.o.ING BANK ŚLĄSKI S.A., 78 1050 1953 1000 0023 5977 6743, al. Kraśnicka 84, 20-718 Lublin

drogą mailową: szkolamuzykirozrywkowej.lublin@gmail.com, pocztą tradycyjną lub osobiście w siedzibie szkoły.

Dokumenty do pobrania:

[ikona-download]

Wniosek o przyjęcie do szkoły

Po zakwalifikowaniu się ucznia do szkoły następuje podpisanie umowy.

[ikona-download]

Umowa

UWAGA! Dodatkowy termin rekrutacji: 30.08.2021 r. (poniedziałek) o godz. 16.00, sala 6

• egzaminy odbędą się stacjonarnie, istnieje jednak możliwość przeprowadzenia przesłuchania on-line po wcześniejszym umówieniu się,
  • w bieżącej rekrutacji przeprowadzany będzie wyłącznie egzamin praktyczny z przygotowanych przez kandydata utworów muzycznych - nie przeprowadza się egzaminu z kształcenia słuchu i ogólnej wiedzy muzycznej,
  • wymagania egzaminacyjne wobec kandydatów - jeden utwór utrzymany w stylistyce jazzu (najlepiej standard jazzowy lub forma bluesa), jeden utwór dowolny. Utwory mogą być wykonane z podkładem lub z akompaniamentem (we własnym zakresie).

Bezpłatne konsultacje dla kandydatów - zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach dla kandydatów do szkoły z nauczycielami poszczególnych specjalności:

W celu umówieniu sie na konsultacje prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem szkoły.

Regulamin przyjmowania uczniów do Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st.

Zapraszamy wszystkich kandydatów do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Zdjęcia i filmy dostępne są w zakładce "Media". Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku prezentującego szkołę.