Zapraszamy do naszej szkoły na "Drzwi Otwarte" w dniach:

02.04.2022 r. (sobota) - godz. 11.00 s. 6

07.05.2022 r. (sobota) - godz. 11.00 s. 6

04.06.2022 r. (sobota) - godz. 11.00 s. 6

Kandydaci oraz ich rodzice (opiekunowie) będą mieli możliwość zwiedzenia budynku szkoły, konsultacji z nauczycielami, zapoznania się z ofertą, poznania specjalności (instrumentów) oraz wysłuchania prezentacji muzycznych.

Ponadto, w ramach wirtualnych "Drzwi Otwartych" zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów dostępnych są w zakładce "Media".

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

zapraszamy kandydatów od 13. do 23. roku życia

Aby wziąć udział w rekrutacji należy złożyć:

1. wniosek o przyjęcie do szkoły,

2. zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do nauki w szkole muzycznej,

3. potwierdzenie dokonania opłaty za egzamin wstępny - jednorazowo 50 zł na konto: Akademia Talentów Sp. z o.o.ING BANK ŚLĄSKI S.A., 78 1050 1953 1000 0023 5977 6743, al. Kraśnicka 84, 20-718 Lublin

drogą mailową: szkolamuzykirozrywkowej.lublin@gmail.com, pocztą tradycyjną lub osobiście w siedzibie szkoły.

Termin egzaminów wstępnych - 11.06.2022 r. (sobota)

Zakres egzaminu - egzamin w formie ustnej obejmuje: (1) zagadnienia z kształcenia słuchu i ogólnej wiedzy muzycznej - badanie poziomu przygotowania kandydata, jego słuchu muzycznego, poczucia rytmu, pamięci muzycznej, słuchu harmonicznego, (2) egzamin praktyczny z przygotowanych przez kandydata utworów muzycznych (wokalistyka jazzowa - 2 utwory tj. standard jazzowy lub utwór w stylistyce jazzu po angielsku oraz utwór dowolny w języku polskim; instrumentalistyka jazzowa - 2 utwory tj. utworów dowolny oraz utwór w stylistyce jazzu (np. blues, soul, swing, funk, fusion).

Egzaminy odbędą się stacjonarnie w siedzibie szkoły.

Regulamin przyjmowania uczniów do Lubelskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st.

Dokumenty do pobrania:

[ikona-download]

Wniosek o przyjęcie do szkoły

Po zakwalifikowaniu się ucznia do szkoły następuje podpisanie umowy.

[ikona-download]

Umowa