Informacje organizacyjne na rok szkolny 2022 2023

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2022/2023.

 

Przedstawiamy Państwu najważniejsze informacje organizacyjne:

  1. w dniu 01.09.2022 r. zaplanowane zostały indywidualne spotkania z nauczycielami prowadzącymi przedmiot główny według ustalonego harmonogramu. Istnieje także możliwość ustalenia terminu zajęć poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z nauczycielem (uczniowie klasy pierwszej otrzymają numery kontaktowe z biura szkoły drogą mailową lub telefoniczną);
  2. biuro szkoły będzie czynnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00 ;
  3. korzystanie z biblioteki będzie możliwe: osobiście – w godzinach pracy biura szkoły lub telefonicznie 81 450 57 44 i mailowo szkolamuzykirozrywkowej.lublin@gmail.com, jak również za pośrednictwem nauczyciela instrumentu/śpiewu;
  4. w szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny „Fryderyk”dane do logowania pozostają bez zmian. Nowi uczniowie i ich rodzice otrzymają dane dostępowe wraz z Instrukcją użytkowania oraz pierwszego logowania w pierwszym tygodniu września drogą mailową;
  5. nauczyciele przedmiotów głównych zostali zobowiązani do przekazywania swoim uczniom informacji nt. pozostałych zajęć praktycznych fortepian dla wokalistów, fortepian obowiązkowy-jazzowy, akompaniament;
  6. plan zajęć grupowych zostanie opublikowany na stronie internetowej szkoły dnia 01.09.2022 r. (rano), po zatwierdzeniu przez radę pedagogiczną. Bardzo proszę o obecność na pierwszych organizacyjnych zajęciach zgodnie z planem;
  7. nowi uczniowie zostają dodani do szkolnej grupy na Facebook’u, na której pojawiają się ogłoszenia, komunikaty i inne przydatne informacje;
  8. czesne za naukę w szkole w roku szkolnym 2022/2023 kształtuje się następująco:

czesne - 550 zł/m-c

Proszę o umieszczanie w tytule przelewu następujących informacji: imię i nazwisko ucznia, miesiąc i rok za jaki została dokonana opłata.

 

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2022/2023  składamy wszystkim Nauczycielom życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości. Wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z muzyką, życzymy, aby zdobyte umiejętności umożliwiały osiąganie sukcesów w następnych etapach edukacji, a nasza szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić. Wszystkim Rodzicom naszych uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych dzieci.